
Buzz maakte begin deze maand al een slechte start met slechts 16.000 kijkers bij de tweede uitzending.
Afgelopen vrijdag waren het er bijvoorbeeld 18.000, een dag eerder 9000. Ook True crime today kampt met lage cijfers, al zijn die wel een tikje hoger, tussen de 30.000 en 50.000.
vrijdagavond zijn Buzz en True crime today nog op de buis te zien, maar bij zulke kijkcijfers is de toekomst erg onzeker. Een woordvoerder van Talpa laat weten dat het bedrijf de resultaten dagelijks monitort. „Net zoals we dat voor al onze programma’s doen. We blijven die de komende periode nauwgezet volgen.”
Buzz
In Buzz bespreken presentatoren Iris Enthoven en Wiesje Hillen met een panel onderwerpen uit de entertainmentwereld. De show kwam in plaats van De Juice, de geplande roddelshow van Yvonne Coldeweijer die nooit het levenslicht zag.
„De Juice zou echt een ander programma zijn geweest dan Buzz”, vertelde Hillen daarover tegen het AD „En haar tijdslot van een uur is nu opgevuld met twee nieuwe programma’s. Het onze en daarna True crime today over misdaad.”
In True crime today bespreken Kirsten Westrik en Nochtli Peralta Alvarez uiteenlopende misdaadzake.
AD


